Skip navigatie
  • Dans
  • za 3 apr 2027

Danstheater AYA

BRRRothers (6+)

Een man kijkt in de camera terwijl iemand aan zijn oor trekt en een hand in zijn mond zit. Op de foto zijn getekende elementen toegevoegd, zoals een gele pruik, groot oog, strik, banaan, krokodil, raket en wereldbol.

Drie performers verbeelden met dans en mime een explosieve mix van rivaliteit en verbondenheid, vol humor en herkenbare strijd.

Datum
za 3 apr
Locatie
Schouwburg - Kleine Zaal
Tijd
15.00 - 16.00
Prijs
€ 13,00
Inclusief
Consumptie

Danstheater AYA

Zaterdag 3 april

Heerlijke dans- en mimevoorstelling die commentaar levert op kleine én grote conflicten

Danstheater AYA maakt eigenzinnige voorstellingen voor jong publiek waarin taboes niet worden geschuwd. De groep doet dat met een spannende mix van hedendaagse dansvormen, spel, zang en livemuziek, waarbij de humor niet wordt vergeten. Artistiek leider Ryan Djojokarso wil zo de worsteling én de lol van het echte leven naar het podium brengen. 

Zo ook in BRRRothers. Drie bro’s haten elkaar net zo erg als ze elkaar nodig hebben. Hun broederliefde wordt telkens op de proef gesteld in hun strijd om aandacht en macht. Als samenwerken tussen deze drie al niet lukt, hoe moet het dan verder? Hun veldslag op een speelveldje is ook een roep om… ja, wat eigenlijk? Erkenning? Liefde? Hun eeuwige competitie is in ieder geval best vermoeiend. Is er een knop die we kunnen omzetten? 

BRRRothers is een heerlijke over-the-top dans- en mimevoorstelling die commentaar levert op kleine én grote conflicten, met drie ijzersterke performers die alles uit de kast trekken. 

Credits
regie en choreografie: Ryan Djojokarso | performers: Thersa Bergmann, Sam Corver en Simon Mual | dramaturgie: Jappe Groenendijk | lichtontwerp en scenografie: Ate Jan van Kampen | geluidsontwerp: Jorg Schellekens

Deel deze pagina
Datum za 3 apr
Tijd 15.00 - 16.00
Locatie Schouwburg - Kleine Zaal
Bestel kaarten

Bekijk ook eens

Volledige agenda