- Dans
-
za 10 okt 2026
Collectief dOFt
POR (6+)
Een beeldende voorstelling waarin dans en theater samenkomen. Twee levens raken elkaar en laten zien hoe herinneringen en verwachtingen samenkomen in het moment van nu.
Collectief dOFt
Zaterdag 10 oktober
Speels, poëtisch danstheater
Collectief dOFt maakt jeugdvoorstellingen waarin dans en theater elkaar kruisen. In het speelse en poëtische POR laat het gezelschap het verleden en de toekomst elkaar ontmoeten in het nu.
Op een groot plateau draaien twee huiskamers om hun as. In de ene kamer probeert een jongen zijn plek te vinden tussen de verhuisdozen, in de andere wordt een oudere vrouw omringd door haar dierbare herinneringen. Beiden kijken een andere kant op: de jongen droomt vooruit, de vrouw blikt terug.
Geleidelijk ontdekken ze dat er meer is dan hun eigen leefwereld en maakt hun vaste routine plaats voor nieuwsgierigheid. POR toont een bijzondere ontmoeting tussen generaties, waarin herinneringen en dromen samenkomen in het hier en nu.
tekst en regie: Jonas Vermeulen | choreografie: Piet Van Dycke | dans en spel: Andrea Beugger en Marceau Ehrmann | ontwerp basisdecor: Marloes en Wikke | scenografie: Menno Boerdam en Arjan Kruidhof | kostuums: Elise Goedgezelschap | muziekontwerp: Koen Brouwers | dramaturgie: Marie Peeters | lichtontwerp: Raf Wouters