Skip navigatie
  • Jeugd & Familie
  • za 6 feb 2027

Het Kleine Theater

Lady en de Vage Hond (4+)

Affiche van Lady en de Vage Hond met illustratie van twee honden op balkon bij volle maan, van Het Kleine Theater

Een speelse voorstelling over fantasie, vriendschap en anders zijn, vol humor, muziek en honden.

Datum
za 6 feb
Locatie
Schouwburg - Kleine Zaal
Tijd
15.00 - 16.00
Prijs
€ 13,00
Inclusief
Consumptie

Het Kleine Theater

Zaterdag 6 februari

In een speelse voorstelling over honden sluit een chique Lady uit een rijk milieu vriendschap met een Vage Hond uit het park. Vaag, omdat hij niet weet wat voor ras hij is. Sterker nog: het boeit hem niet. Verder weet hij ook niet precies of hij een mannetje of een vrouwtje is. Waarom zou dat belangrijk zijn? Als hij maar lekker ruikt en mooie verhalen kan vertellen.

En laat dat nou precies zijn waar Lady, met haar rijke maar fantasieloze leventje, als een blok voor valt. Totdat ze erachter komt dat hij alles bij elkaar verzint. Zo komen twee totaal verschillende werelden samen in Lady en de Vage Hond: een voorstelling over fantasie, vooroordelen en aannames, en over het onbekende dat je zomaar aangenaam kan verrassen.

Vol Kleine Theater-humor, muziek en honden.

Credits
concept en spel: Vimala Nijenhuis en Anke Engels | eindregie: Patrick Duijtshoff | geluidsontwerp: Richard Hakkenes | decor: April Bergvik

Deel deze pagina
Datum za 6 feb
Tijd 15.00 - 16.00
Locatie Schouwburg - Kleine Zaal
Bestel kaarten

Bekijk ook eens

Volledige agenda