- Muziek
-
za 3 apr 2027
Pink Floyd Project
50 years of Animals & In The Flesh Tour
Een indrukwekkend concert met iconische Pink Floyd-nummers, waarin de sfeer en sound van de legendarische band opnieuw tot leven komen.
Pink Floyd Project
Zaterdag 3 april
Muziek van de albums 'Animals' en 'Wish You Were Here'
Pink Floyd Project keert terug met een ode aan ‘Animals’, het tiende album van Pink Floyd dat in 1977 verscheen. Wie kent niet de iconische hoes, met een opgeblazen varken tussen de schoorstenen van het Battersea Power Station?
Met ‘Animals’ sloeg de Britse band een donkerdere toon aan. Volgens Roger Waters, David Gilmour, Richard Wright en Nick Mason was de samenleving verdeeld in honden, varkens en schapen: respectievelijk meedogenloze carrièremakers, machtsbeluste leiders en een volgzame massa. Nummers als ‘Dogs’, ‘Pigs (Three Different Ones)’ en ‘Sheep’ bevatten dan ook bijtende kritiek op kapitalisme en sociale ongelijkheid.
Tijdens dit concert speelt Pink Floyd Project een setlist gebaseerd op de ‘In the Flesh-tournee’ uit 1977, toen Pink Floyd drie uitverkochte concerten gaf in Sportpaleis Ahoy. Dat betekent nummers van ‘Animals’ én van de legendarische voorganger ‘Wish You Were Here’.
Met de onbetwistbare sound en de look and feel van een van de invloedrijkste bands aller tijden is dit concert verplichte kost voor Floyd-fans.