- Kennis & Verdieping
-
do 21 jan 2027
theatercollege: Marieke van Ginneken en Ilse van den Heuvel
Opvoeden, hoe dan?
Herkenbare situaties uit het dagelijks leven met kinderen vormen de basis voor deze voorstelling. Met humor en praktische inzichten krijg je handvatten om sterker en rustiger te blijven als opvoeder.
theatercollege: Marieke van Ginneken en Ilse van den Heuvel
Donderdag 21 januari
Een avond vol eyeopeners, praktische tips, zelfspot en herkenning over opvoeden
Bovenaan in de lijstjes van ‘De mooiste dag van je leven’ staat met stip de geboorte van een kind. Maar ja, daarna begint het opvoeden. Heb je weleens met de handen in het haar gezeten omdat je kind niet naar je luistert? En vraag je je af hoe je rustig kunt blijven als je tiener ontploft? Dan is deze avond iets voor jou.
In Opvoeden, hoe dan…!? nemen Marieke van Ginneken en Ilse van den Heuvel je op humoristische en inspirerende wijze mee in de wereld van Verbindend Gezag en Geweldloos Verzet. Dat doen ze niet met droge theorie, maar aan de hand van herkenbare situaties, rake inzichten en een flinke dosis zelfspot.
Je krijgt ongevraagd advies, leert waarom straffen en belonen vaak niet werken en ontdekt hoe je als opvoeder stevig in je schoenen kunt blijven staan, zonder de verbinding te verliezen. Of je nu ouder, verzorger of leerkracht bent: je verlaat het theater gegarandeerd met nieuwe energie en een frisse blik op opvoeden.