Skip navigatie
  • Toneel
  • vr 26 feb 2027

Via Rudolphi Producties | TOBAL | Nazanin Taheri

De Surpriseshow

Vrouw in roze outfit staat op toneel en zingt in haarborstel als microfoon, naast kinderbed en kast in theatrale setting met rood licht

Een persoonlijke en aangrijpende voorstelling waarin herinneringen, dromen en werkelijkheid samenkomen in een verhaal over opgroeien, wachten en doorzetten.

Datum
vr 26 feb
Locatie
Schouwburg - Kleine Zaal
Tijd
20.15 - 21.45
Prijs
€ 20,00
Inclusief
Consumptie

Via Rudolphi Producties | TOBAL | Nazanin Taheri

Vrijdag 26 februari

Rauwe, ontroerende en humoristische solovoorstelling over opgroeien in een AZC

De Surpriseshow is een rauwe, ontroerende en humoristische solovoorstelling over een kind dat opgroeit in een AZC. Over dromen die jarenlang ingepakt bleven. Over opbloeiende vriendschappen in de wachtkamers van een systeem dat doorverwees, maar nooit antwoordde. Over de zoektocht naar een toekomst in een onzekere wereld en de vraag wat eindeloos wachten doet met een kind.

In 1994 vluchtte Nazanin Taheri als jong meisje van Iran naar Nederland en belandde in AZC Kollum. Haar grootste droom? Meedoen aan De Surpriseshow. Elke dag oefende ze haar playbackkunsten voor de spiegel, ervan overtuigd dat Henny Huisman zou bellen. Ze sloot vriendschap met Maya Bradarić en werd bespuugd na de moord op Marianne Vaatstra. Ze wachtte op zekerheid, op papieren en op een uitnodiging.

Jaren later staat Nazanin zelf op het podium, met een acteursdiploma, een bloeiende carrière op tv en in het theater en eindelijk een stap dichter bij Henny Huisman. Wat is er gebeurd met de dromen van een meisje dat alles zag, maar nooit werd gezien?

Credits
concept, tekst en spel: Nazanin Taheri | regie: Esther Scheldwacht | lichtontwerp: Julian Maiwald | decorontwerp: Maze de Boer

Deel deze pagina
Datum vr 26 feb
Tijd 20.15 - 21.45
Locatie Schouwburg - Kleine Zaal
Bestel kaarten