Programma & Kaarten

vrijdag
20 april
vr 20 apr Kleine Zaal, Kunstmin 19:30 vanaf € 8,00

Oorlogsgeheimen naar het boek van Jacques Vriens (vanaf 9 jaar)

Met speurtocht om 18:30u

Jeugd & Familie

De bezetting in Zuid-Limburg door de ogen van een elfjarige jongen

19:30
vrijdag
20 april
vr 20 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 45,50

Simone Kleinsma e.a. – Was Getekend, Annie M.G. Schmidt

Musical met pittige humor

Musical

Simone Kleinsma vertolkt Annie M.G. Schmidt

20:15
vrijdag
20 april
vr 20 apr Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 21,00

Mike Bodde en Mike del Ferro – Mike Kwadraat

Uniek concert, elke avond is anders

Theaterconcert

Twee muzikale duizendpoten improviseren op vleugel

20:30
zaterdag
21 april
za 21 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 45,50

Simone Kleinsma e.a. – Was Getekend, Annie M.G. Schmidt

Musical met pittige humor

Musical

Simone Kleinsma vertolkt Annie M.G. Schmidt

20:15
zaterdag
21 april
za 21 apr Ketel 1, Energiehuis 20:15 vanaf € 15,50

Dordtse Oogst # Bart Lodewijks – Onder inspecteurs

Kunst biedt onthullende ervaring

Stad & Regio

Beeldend kunstenaar verhaalt over de minimale scheidslijnen tussen elkaar grenzende werelden

20:15
zaterdag
21 april
za 21 apr Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 18,00

De Vakidioten – Amara Onwuka, Jochem Uytdehaage e.a.

Vermakelijke, persoonlijke verhalen

Cabaret

Hoe ziet de wereld van een vakidioot er eigenlijk uit?

20:30
zaterdag
21 april
za 21 apr Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 18,00

Samir Calixto / Cello8ctet Amsterdam – Summa

Indrukwekkende dansvoorstelling

Dans

Acht cellisten en twee dansers maken samen Summa

20:30
zondag
22 april
zo 22 apr Grote Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 45,50

Simone Kleinsma e.a. – Was Getekend, Annie M.G. Schmidt

Musical met pittige humor

Musical

Simone Kleinsma vertolkt Annie M.G. Schmidt

14:00
zondag
22 april
zo 22 apr Kleine Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 8,00

Aya / Erik Kaiel – Vlieger zonder koord (vanaf 6 jaar)

Kom je zelf spelen vanaf 12:45u?

Jeugd & Familie

Een reis over moed en doorzettingsvermogen

14:00
donderdag
26 april
do 26 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 28,50

African Mamas en Leoni Jansen

Bruisend theaterconcert met fantastische muziek

Show

Muziek, zang en inspirerende verhalen over Miriam Makeba ofwel‘Mama Africa’

20:15
zaterdag
28 april
za 28 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 15,50

Jack Wouterse, NNT, Club Guy & Roni, Asko|Schonberg – Salam

Het verhaal van Abraham, gespeeld door Jack Wouterse

Toneel

Menselijke verhalen over liefde, spijt, jaloezie en pijn

20:15
donderdag
3 mei
do 3 mei Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 31,00

Alex Klaasen, Freek Bartels e.a. – Showponies

Feelgood revue spektakelshow

Show

Compilatie van smakelijke en grappige ‘over the top’ sketches

20:15
vrijdag
4 mei
vr 4 mei Grote Zaal, Kunstmin 21:00 vanaf € 8,50

Vier zonen, één stad

Hommage aan de vrijheid

Stad & Regio

Bijzonder concert, niet zomaar een voorstelling, geen reguliere herdenking

21:00
zaterdag
5 mei
za 5 mei Grote Zaal, Kunstmin 20:00 vanaf € 8,50

Vier zonen, één stad

Hommage aan de vrijheid

Stad & Regio

Bijzonder concert, niet zomaar een voorstelling, geen reguliere herdenking

20:00
woensdag
9 mei
wo 9 mei Kleine Zaal, Kunstmin 15:00 vanaf € 8,00

BonteHond – Foei (vanaf 5 jaar)

Kom je zelf spelen vanaf 13:45u?

Jeugd & Familie

FOEI is een voorstelling waarin verleidingen als draken bestreden worden

15:00
vrijdag
11 mei
vr 11 mei Schouwburg Kunstmin, Overige 16:00 vanaf € 19,50

PopUp Leesclub – Vele Hemels…

Leesclub, maaltijd, gesprek met regisseur

Toneel

Praat mee over het boek van Griet Op de Beeck en bezoek de voorstelling

16:00
vrijdag
11 mei
vr 11 mei Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 26,00

Vele hemels boven de zevende – Henriëtte Tol, Peter Bolhuis e.a.

Fascinerend familiedrama

Toneel

Naar het geliefde boek van Griet op de Beeck

20:15
zaterdag
12 mei
za 12 mei Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 25,50

Dire Straits Brothers in Arms – Erwin Nyhoff en Marcel de Groot en band

Het complete album live

Theaterconcert

Geniet van wereldhits en kleedkamerverhalen

20:15
zaterdag
12 mei
za 12 mei Ketel 1, Kunstmin 20:15 vanaf € 18,00

Storioni Trio

Fauré & Arensky

Klassiek

Vermaard trio speelt in een bezetting van viool, cello en piano

20:15
zaterdag
12 mei
za 12 mei Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 17,50

Silvester Zwaneveld e.a. – Houston, we have a problem

Buitenaards grappig

Cabaret

Gezonde dosis humor in een waanzinnige show

20:30
zaterdag
19 mei
za 19 mei Machine 3, Energiehuis 19:30 vanaf € 16,25

Scratch this musical – Hair

Een verhaal over liefde en verdraagzaamheid

Musical, Stad & Regio

Met hits als ‘Aquarius’ en ‘Let the sunshine in’

19:30
woensdag
23 mei
wo 23 mei Grote Zaal, Kunstmin 19:30 vanaf € 15,50

Fataal, de musical

Energieke musical naar de speelfilm

Musical

Over de gevolgen van zinloos geweld en de kracht van liefde

19:30
vrijdag
15 juni
vr 15 jun Grote Zaal, Kunstmin 19:30 vanaf € 7,50

Kunst & Theater Festival We Go On

Leger des Heils talentenavond

Show, Stad & Regio

Unieke theateravond met dans, muziek en zang performances

19:30
dinsdag
19 juni
di 19 jun Grote Zaal, Kunstmin 20:00 vanaf € 18,50

Bachs Magnificat o.l.v. Ed Spanjaard

Bachfestival

Klassiek

Meer dan 100 zangers voeren het grootse Magnificat van J.S. Bach uit

20:00
woensdag
20 juni
wo 20 jun Schouwburg Kunstmin, Overige 13:00 vanaf € 10,50

KinderBachDag

Bachfestival

Klassiek

Overal in Kunstmin ontdek je muziek en theater

13:00
woensdag
20 juni
wo 20 jun Augustijnenkerk Dordrecht, Overige 20:00 vanaf € 25,00

Openingsconcert Bach Festival in Augustijnenkerk

Bachfestival

Klassiek

Spectaculaire opening van een nieuwe editie van een veelzijdig festival

20:00
woensdag
20 juni
wo 20 jun Boerderij Landzicht te Strijen, Kunstmin 20:30 vanaf € 22,50

Locatievoorstelling – Koning van het Grasland

Toneel

20:30
donderdag
21 juni
do 21 jun Grote Kerk Dordrecht, Overige 18:30 vanaf € 12,50

Wereldpremière Kate Moore – Grote Kerk

Bachfestival

Klassiek

Nieuwe compositie voor orgel en koperblazers met lichtkunst, in Grote Kerk

18:30
donderdag
21 juni
do 21 jun Grote Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 25,50

Die Zauberflöte – bewerking Roderik de Man

Bachfestival

Klassiek

Mozarts geliefde werk in een nieuwe instrumentatie en interpretatie

20:30
donderdag
21 juni
do 21 jun Boerderij Landzicht te Strijen, Kunstmin 20:30 vanaf € 22,50

Locatievoorstelling – Koning van het Grasland

Toneel

20:30
vrijdag
22 juni
vr 22 jun Machine 3, Energiehuis 20:00 vanaf € 22,50

Pianist Hannes Minnaar

Bachfestival

Klassiek

Toppianist speelt levendige en doordachte uitvoering van Bachs meesterwerk

20:00
vrijdag
22 juni
vr 22 jun Boerderij Landzicht te Strijen, Kunstmin 20:30 vanaf € 22,50

Locatievoorstelling – Koning van het Grasland

Toneel

20:30
zaterdag
23 juni
za 23 jun Grote Zaal, Kunstmin 20:00 vanaf € 27,50

Bach – Light Night Proms

Bachfestival

Klassiek

Musici begeven zich tussen het publiek en spelen Bachfavorieten

20:00
zaterdag
23 juni
za 23 jun Boerderij Landzicht te Strijen, Kunstmin 20:30 vanaf € 22,50

Locatievoorstelling – Koning van het Grasland

Toneel

20:30
zondag
24 juni
zo 24 jun Machine 3, Energiehuis 13:00 vanaf € 15,50

Pitch Dark – aanvang 13:00 uur

Bachfestival

Klassiek

Intieme setting met cello suites, electronica, slagwerk en lichtinstallatie

13:00
zondag
24 juni
zo 24 jun Machine 3, Energiehuis 15:00 vanaf € 15,50

Pitch Dark – aanvang 15:00 uur

Bachfestival

Klassiek

Intieme setting met cello suites, electronica, slagwerk en lichtinstallatie

15:00
zondag
24 juni
zo 24 jun Boerderij Landzicht te Strijen, Kunstmin 15:00 vanaf € 22,50

Koning van het Grasland

Toneel

15:00
zondag
24 juni
zo 24 jun DordtYart, Overige 17:00 vanaf € 32,00

Slotconcert Bachfestival

Bachfestival

Klassiek

Vivaldi en Bach in een sprankelend slotconcert van het Bach Festival

17:00
vrijdag
21 september
vr 21 sep Energiehuis, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

John Buijsman – De bizarre nacht van Arie Speksnijder

Toneel

20:30
zaterdag
22 september
za 22 sep Energiehuis, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

John Buijsman – De bizarre nacht van Arie Speksnijder

Toneel

20:30
zaterdag
29 september
za 29 sep Energiehuis, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

John Buijsman – De bizarre nacht van Arie Speksnijder

Toneel

20:30
zondag
30 september
zo 30 sep Energiehuis, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

John Buijsman – De bizarre nacht van Arie Speksnijder

Toneel

20:30
vrijdag
16 november
vr 16 nov Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 20,00

Ali B – Koorts

Veelzijdige performer

Cabaret

Ali meet de temperatuur van een land dat in verhitte debatten is gewikkeld

20:15
zaterdag
17 november
za 17 nov Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 36,00

Jan Smit – Met andere woorden

Theaterconcert

Topper gaat theater in met intiem concert

20:15
dinsdag
8 januari 19
di 8 jan 19 Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 45,50

Musical Evita – Brigitte Heitzer, René van Kooten e.a.

Don't cry for me Argentina

Musical

De wereldberoemde musical van Tim Rice en Andrew Lloyd Webber

20:15
woensdag
9 januari 19
wo 9 jan 19 Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 45,50

Musical Evita – Brigitte Heitzer, René van Kooten e.a.

Don't cry for me Argentina

Musical

De wereldberoemde musical van Tim Rice en Andrew Lloyd Webber

20:15
donderdag
10 januari 19
do 10 jan 19 Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 45,50

Musical Evita – Brigitte Heitzer, René van Kooten e.a.

Don't cry for me Argentina

Musical

De wereldberoemde musical van Tim Rice en Andrew Lloyd Webber

20:15