Programma & Kaarten

vrijdag
23 februari
vr 23 feb Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 25,00

Bert Visscher – Hij wordt vanzelf moe

Vol positiviteit en energie

Cabaret

Vol goede moed orde scheppen in een zelf gecreëerde chaos

20:15
vrijdag
23 februari
vr 23 feb Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,50

Orkater – Woiski vs. Woiski

Muzikale battle

Toneel

Verhaal over identiteit, waarin kleur alles bepalend lijkt te zijn

20:30
zaterdag
24 februari
za 24 feb Kleine Zaal, Kunstmin 15:30 vanaf € 15,00

Moederskind – Theaterstichting Honingvos

Kind zorgt voor haar moeder

Toneel

Als je als kind moet zorgen voor je ouder die psychische problemen heeft

15:30
zaterdag
24 februari
za 24 feb Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 18,00

Ann van den Broek – WArd/waRD – FF-REW 60:00

Dynamische, krachtige dans

Dans

Explosieve dans met vijf performers

20:30
zondag
25 februari
zo 25 feb Kleine Zaal, Kunstmin 15:30 vanaf € 15,00

Moederskind – Theaterstichting Honingvos

Kind zorgt voor haar moeder

Toneel

Als je als kind moet zorgen voor je ouder die psychische problemen heeft

15:30
dinsdag
27 februari
di 27 feb Grote Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 14,00

Theater Terra – De kleine zeemeermin (vanaf 6 jaar)

Musical voor de hele familie

Jeugd en Familie

Naar het beroemde sprookje van Hans Christian Andersen

14:00
woensdag
28 februari
wo 28 feb Grote Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 15,00

Brandweerman Sam (vanaf 2 jaar)

Meet & Greet na afloop

Jeugd en Familie

In deze vrolijke familievoorstelling komt het circus naar Piekepolder

14:00
donderdag
1 maart
do 1 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 15,50

Matinee: Coco Chanel – Ulrike Quade

Mode-ontwerpster en stijlicoon

Toneel

Tijdloos icoon wordt op speelse en poëtische wijze tot leven gewekt

14:00
zaterdag
3 maart
za 3 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 18,00

Femke Halsema – Een vrij land

Een meeslepend theatercollege

Show

Onderzoek naar de Nederlandse identiteit door politica

20:15
zaterdag
3 maart
za 3 mrt Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 20,00

Jorrit Tamminga, Katinka Polderman e.a. – De Klok

Over de beiaardier die in een klok veranderde

Show

Film, muziek en performances vertellen een waargebeurd verhaal

20:30
zaterdag
3 maart
za 3 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 18,00

Aron Elstak – Kijkt u even mee?

Ouderwets avondje entertainment

Cabaret

Als showhost van het oude variété gidst Aron u door televisieland

20:30
zondag
4 maart
zo 4 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 8,00

Plan D / De Dansers – Roest (vanaf 6 jaar)

Onstuitbare bouwdrift met spullen

Jeugd en Familie

Op reis naar een plek waar je mag bouwen, dansen en dromen, niets is te gek

14:00
dinsdag
6 maart
di 6 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 20,50

Van der Laan en Woe – Pesetas

Virtuoos cabaretduo

Cabaret

Een avond met verrukkelijke scènes, muziek en een hoge grapdichtheid

20:15
donderdag
8 maart
do 8 mrt Op locatie, Overige 19:30

VPRO Tegenlicht Meet Up Dordrecht

Met elkaar in debat

Stad & Regio

Maandelijks debat georganiseerd door Bibliotheek AanZet en Kunstmin

19:30
donderdag
8 maart
do 8 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 21,50

Richard Groenendijk – Om alles!

Intens geestig

Cabaret

Groenendijk van z’n scherpste, grappigste en meest persoonlijkste kant

20:15
vrijdag
9 maart
vr 9 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 20,50

Percossa – BAM!

Avond met slagwerk kunstenaars

Show

Een percussie achtbaan vol acrobatiek, zang, dans, humor en scherpe timing

20:15
vrijdag
9 maart
vr 9 mrt Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 20,00

Othello – Het Nationale Theater

Shakespeare drama

Toneel

Hoe gaat een witte samenleving om met het succes van een zwarte man?

20:30
zaterdag
10 maart
za 10 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 22,50

Johan Derksen Keeps The Blues Alive

Een fantastisch concert

Theaterconcert

Derksen houdt de Blues Alive met de beste blueszangeressen en muzikanten

20:15
zondag
11 maart
zo 11 mrt Grote Zaal, Kunstmin 09:45 vanaf € 8,00

Prentenboekjesfestival Feest in de Stad: Nijntje op de fiets (vanaf 2 jaar)

Kom spelen in de foyer

Jeugd en Familie

Gebaseerd op verschillende verhalen uit de Nijntje-boekjes

09:45
zondag
11 maart
zo 11 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 10:00 vanaf € 8,00

Prentenboekjesfestival Feest in de Stad: Het Muizenhuis (vanaf 3 jaar)

Kom spelen in de foyer

Jeugd en Familie

Sam & Julia wonen in een muizenhuis

10:00
zondag
11 maart
zo 11 mrt Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 15,00

Camerata RCO – Concert op zondagochtend

Dvorak & Janacek

Klassiek

Fantastisch begin van de zondag met musici van het Concertgebouworkest

11:00
zondag
11 maart
zo 11 mrt Grote Zaal, Kunstmin 11:00 vanaf € 8,00

Prentenboekjesfestival Feest in de Stad: Nijntje op de fiets (vanaf 2 jaar)

Kom spelen in de foyer

Jeugd en Familie

Gebaseerd op verschillende verhalen uit de Nijntje-boekjes

11:00
zondag
11 maart
zo 11 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 11:45 vanaf € 8,00

Prentenboekjesfestival Feest in de Stad: Het Muizenhuis (vanaf 3 jaar)

Kom spelen in de foyer

Jeugd en Familie

Sam & Julia wonen in een muizenhuis

11:45
woensdag
14 maart
wo 14 mrt Machine 3, Energiehuis 19:00

First Time Voters Event

Reserveer je gratis ticket

Stad & Regio

Ga in gesprek met jonge kandidaten van verschillende Dordtse partijen

19:00
woensdag
14 maart
wo 14 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 20:00 vanaf € 15,50

Kunstmin Live

Met hoofdgast Kim Putters

Show

Marjolijn Meijers en Kees Thies voeren een prachtgesprek met de hoofdgast

20:00
donderdag
15 maart
do 15 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 28,50

10cc

Met 10cc original Graham Gouldman

Theaterconcert

Met hits als The Wall Street Shuffle, Dreadlock Holiday en I'm Not In Love

20:15
vrijdag
16 maart
vr 16 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 21,50

Veldhuis en Kemper – Geloof ons nou maar

Een heldere blik op het leven

Cabaret

Tijd overhouden voor dingen die de moeite waard zijn zoals Lachen!

20:15
zaterdag
17 maart
za 17 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 31,00

Herman van Veen

Ideale top theater avond

Show

Clown, cabaretier, schrijver, regisseur, musicus, acteur en presentator

20:15
zaterdag
17 maart
za 17 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,50

Romeo en Julia – Toneelgroep Oostpool

Brutale bewerking van klassieker

Toneel

Twee jonge mensen die met liefde de wereld kunnen veranderen

20:30
zaterdag
17 maart
za 17 mrt Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 18,50

Tim Fransen – Het kromme hout der mensheid

Filosofisch cabaretprogramma

Cabaret

In welke staat verkeert onze menselijke beschaving?

20:30
zondag
18 maart
zo 18 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 8,00

Het Laagland – De Kleine Cowboy (vanaf 4 jaar)

Western van Hollandse bodem

Jeugd en Familie

Vrolijk zingende cactussen, met geluidseffecten en vurige liedjes

14:00
zondag
18 maart
zo 18 mrt Grote Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 9,50

Passie voor muziek

Muziek maak je samen

Stad & Regio

Amateurkoren en orkesten uit de regio musiceren samen in Kunstmin

14:00
donderdag
22 maart
do 22 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 15,50

Theater Utrecht – Platonov

Misverstanden en liefde

Toneel

Vier vrouwen dingen naar de liefde van de dorpsonderwijzer Misja Platonov

20:15
vrijdag
23 maart
vr 23 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 21,50

Omdenken – De lastige kinderen? Heb jij even geluk Theatershow (Reprise)

Theatercollege over opvoeden

Show

Een mix van theater, cabaret en lezing. Je kunt erom lachen en ervan leren

20:15
vrijdag
23 maart
vr 23 mrt Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 15,00

Dudok Kwartet

Mozart, Ligeti & Beethoven

Klassiek

Internationaal geprezen strijkkwartet uit Nederland

20:15
zaterdag
24 maart
za 24 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 20,00

Conny Janssen Danst – Inside Out (Remake)

Met live muziek

Dans

Spannend spel van virtuoze dans, beeld, licht en live muziek

20:15
zaterdag
24 maart
za 24 mrt Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 21,00

Sven Ratzke – For one night only

Showvedette en sympathieke diva

Show

Parels van Bowie, Brecht en Brel passeren de revue

20:30
woensdag
28 maart
wo 28 mrt Ketel 1, Energiehuis 20:00

Inspiratiebijeenkomst in de stad

Reserveer uw gratis ticket

Stad & Regio

Een bijeenkomst voor de stad om inspiratie op te doen

20:00
donderdag
29 maart
do 29 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 18,00

Vara Leids Cabaret Festival – Finalistentour 2018

Lachen met drie korte programma's

Cabaret

Maak kennis met de nieuwe grote namen van de Nederlandse cabaretwereld

20:30
vrijdag
30 maart
vr 30 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 36,00

The Analogues – The White Album

Integrale uitvoering van Beatles LP

Theaterconcert

Vijfkoppige band, blazers, strijkers en vintage-instrumenten

20:15
vrijdag
30 maart
vr 30 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 18,00

Maartje en Kine – Vibrato!

Muzikaal Cabaret

Cabaret

Eigenzinnige observaties omgezet naar verfrissende muzikale comedy

20:30
zaterdag
31 maart
za 31 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 23,50

Marc-Marie Huijbregts – Getekend (Reprise)

Persoonlijk programma

Cabaret

Marc-Marie neemt je mee in wonderbaarlijke observaties en gebeurtenissen

20:15
zaterdag
31 maart
za 31 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,50

Steef de Jong – Orfeo, een drama van karton

Verbluffende one-man opera versie

Toneel

Over de liefde, de dood en de kracht van muziek

20:30
donderdag
5 april
do 5 apr Grote Zaal, Kunstmin 19:30 vanaf € 21,00

Woef Side Story – Theater Rotterdam (vanaf 8 jaar)

Maffe, brutale en hilarische muzikale klucht

Jeugd en Familie

Een hilarische en ontroerende Romeo en Julia voor honden

19:30
donderdag
5 april
do 5 apr Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 18,00

IVGI en GREBEN – We are in trouble

Vloeiende en poëtische dans

Dans

Een hechte groep dansers is onderweg en steeds in beweging

20:30
zaterdag
7 april
za 7 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 28,50

Trijntje Oosterhuis

Vergeten pareltjes en grote hits

Theaterconcert

Trijntje brengt met deze tour een eerbetoon aan het Nederlandse lied

20:15
zaterdag
7 april
za 7 apr Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,50

Niemandsland – Bellevue en Eva Jansen Manenschijn

Van toneelschrijver Eva Jansen Manenschijn

Toneel

Filmische voorstelling over waar we ons thuisvoelen

20:30
zondag
8 april
zo 8 apr Kleine Zaal, Kunstmin 11:00 vanaf € 8,00

Maas Theater en Dans / Bonte Hond – Drie (vanaf 4 jaar)

Over de bijzondere onderlinge band van broers

Jeugd en Familie

Drieling Jonas, Johan en Jacob loopt weg van huis en beleven vele avonturen

11:00
zondag
8 april
zo 8 apr Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 15,00

Camerata RCO – Concert op zondagochtend

Mozart & Brahms

Klassiek

Fantastisch begin van de zondag met musici van het Concertgebouworkest

11:00
zondag
8 april
zo 8 apr Grote Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 13,50

Lang geleden (vanaf 6 jaar)

Allemaal echt gebeurd!

Jeugd en Familie

Met een tijdmachine langs de Nederlandse geschiedenis

14:00
dinsdag
10 april
di 10 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 25,50

Pierre Bokma, Guy Clemens e.a. – Aquarium

Inktzwarte Komedie

Toneel

Mysterieuze buren en een partner met een groot geheim

20:15
woensdag
11 april
wo 11 apr Kleine Zaal, Kunstmin 20:00 vanaf € 15,50

Kunstmin Live

Met hoofdgast Gerard Cox

Show

Met hoofdgast Gerard Cox

20:00
donderdag
12 april
do 12 apr Ketel 1, Energiehuis 19:30

VPRO Tegenlicht Meet Up Dordrecht

Met elkaar in debat

Stad & Regio

Maandelijks debat georganiseerd door Bibliotheek AanZet en Kunstmin

19:30
donderdag
12 april
do 12 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 19,00

Huub van der Lubbe – Wat Speelt

Het boegbeeld van De Dijk

Theaterconcert

Verhalen en inspiraties achter zijn liedjes

20:15
vrijdag
13 april
vr 13 apr Ketel 1, Energiehuis 20:15 vanaf € 22,50

Hannes Minnaar

Groot pianotalent speelt Schubert, Zuidam en Ravel

Klassiek

Winnaar van de Nederlandse Muziekprijs 2016

20:15
vrijdag
13 april
vr 13 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 18,00

Eric van Sauers – De Lief en Leed Tour

Recht uit het hart en ongelooflijk grappig

Cabaret

Van Sauers is macho maar, met een zachte, warme kant

20:15
vrijdag
13 april
vr 13 apr Machine 3, Energiehuis 22:00 vanaf € 15,00

Stephanie Louwrier – De revolutie van een mislukking

Een ode aan de alledaagse waanzin

Toneel

Een mix van theater, performance, muziek en stand-up

22:00
zaterdag
14 april
za 14 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 19,00

Ma – Eric Corton

Gebaseerd op het boek van Hugo Borst

Toneel

Dilemma's, angsten én moederliefde vertolkt door Eric Corton

20:15
zondag
15 april
zo 15 apr Grote Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 9,50

Passie voor muziek

Muziek maak je samen

Stad & Regio

Amateurkoren en orkesten uit de regio musiceren samen in Kunstmin

14:00
woensdag
18 april
wo 18 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 21,00

Roue Verveer – Heppie de Peppie

Een stortvloed aan hilariteit en zelfspot

Cabaret

Roué geeft op originele en grappige wijze een eigen kijk op de wereld

20:15
donderdag
19 april
do 19 apr Grote Zaal, Kunstmin 19:30 vanaf € 15,50

Fataal, de musical

Energieke musical naar de speelfilm

Musical

Over de gevolgen van zinloos geweld en de kracht van liefde

19:30
donderdag
19 april
do 19 apr Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 20,00

Flip en de Noormannen – The Big One

Kom kijken als je durft

Theaterconcert

Flip Noorman presenteert vreemdheden en muzikale rariteiten

20:30
vrijdag
20 april
vr 20 apr Kleine Zaal, Kunstmin 19:30 vanaf € 8,00

Oorlogsgeheimen naar het boek van Jacques Vriens (vanaf 9 jaar)

Naar het bekroonde boek

Jeugd en Familie

De bezetting in Zuid-Limburg door de ogen van een elfjarige jongen

19:30
vrijdag
20 april
vr 20 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 45,50

Simone Kleinsma e.a. – Was Getekend, Annie M.G. Schmidt

Musical met pittige humor

Musical

Simone Kleinsma vertolkt Annie M.G. Schmidt

20:15
vrijdag
20 april
vr 20 apr Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 21,00

Mike Bodde en Mike del Ferro – Mike Kwadraat

Uniek concert, elke avond is anders!

Theaterconcert

Twee muzikale duizendpoten improviseren op vleugel

20:30
zaterdag
21 april
za 21 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 45,50

Simone Kleinsma e.a. – Was Getekend, Annie M.G. Schmidt

Musical met pittige humor

Musical

Simone Kleinsma vertolkt Annie M.G. Schmidt

20:15
zaterdag
21 april
za 21 apr Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 18,00

De Vakidioten – Amara Onwuka, Jochem Uytdehaage e.a.

Komische avond met persoonlijke verhalen

Cabaret

Hoe ziet de wereld van een vakidioot er eigenlijk uit?

20:30
zaterdag
21 april
za 21 apr Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 18,00

Samir Calixto / Cello8ctet Amsterdam – Summa

Indrukwekkende dansvoorstelling

Dans

Acht cellisten en twee dansers maken samen Summa

20:30
zondag
22 april
zo 22 apr Grote Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 45,50

Simone Kleinsma e.a. – Was Getekend, Annie M.G. Schmidt

Musical met pittige humor

Musical

Simone Kleinsma vertolkt Annie M.G. Schmidt

14:00
zondag
22 april
zo 22 apr Kleine Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 8,00

Aya / Erik Kaiel – Vlieger zonder koord (vanaf 6 jaar)

Aansprekend danstheater voor kinderen

Jeugd en Familie

Een reis over moed en doorzettingsvermogen

14:00
donderdag
26 april
do 26 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 28,50

African Mamas en Leoni Jansen

Bruisend theaterconcert met fantastische muziek

Show

Muziek, zang en inspirerende verhalen over Miriam Makeba ofwel‘Mama Africa’

20:15
donderdag
26 april
do 26 apr Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,50

Suze Milius / Het Zuidelijk Toneel – TALKSHOW

Regisseur Suze Milius bouwt een grote talkshow-studio na

Toneel

Onderzoek naar dit symbool van het televisie tijdperk

20:30
zaterdag
28 april
za 28 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 15,50

NNT, Club Guy en Roni, Asko|Schonberg – Salam

Het verhaal van Abraham, gespeeld door Jack Wouterse

Toneel

Menselijke verhalen over liefde, spijt, jaloezie en pijn

20:15
donderdag
3 mei
do 3 mei Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 31,00

Alex Klaassen, Freek Bartels e.a. – Showponies

Feelgood revue spektakelshow

Show

Compilatie van smakelijke ‘over the top’ sketches

20:15
woensdag
9 mei
wo 9 mei Kleine Zaal, Kunstmin 15:00 vanaf € 8,00

Bonte Hond – Foei (vanaf 5 jaar)

Waarom is slecht leuk en goed saai?

Jeugd en Familie

FOEI is een voorstelling waarin verleidingen als draken bestreden worden

15:00
vrijdag
11 mei
vr 11 mei Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 26,00

Vele hemels boven de zevende – Henriëtte Tol, Peter Bolhuis e.a.

Fascinerend familiedrama

Toneel

Gebaseerd op Vele hemels boven de zevende van Grie

20:15
zaterdag
12 mei
za 12 mei Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 25,50

Dire Straits Brothers in Arms – Erwin Nyhoff en Marcel de Groot en band

Het complete album live

Theaterconcert

Geniet van wereldhits en kleedkamerverhalen

20:15
zaterdag
12 mei
za 12 mei Ketel 1, Energiehuis 20:15 vanaf € 18,00

Storioni Trio

Fauré & Arensky

Klassiek

Vermaard trio speelt in een bezetting van viool, cello en piano

20:15
zaterdag
12 mei
za 12 mei Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 17,50

Silvester Zwaneveld e.a. – Houston, we have a problem

Buitenaards grappig

Cabaret

Gezonde dosis humor in een waanzinnige show

20:30
zaterdag
19 mei
za 19 mei Machine 3, Energiehuis 19:30 vanaf € 16,25

Scratch this musical – Hair

Een verhaal over liefde en verdraagzaamheid

Musical

Met hits als ‘Aquarius’ en ‘Let the sunshine in’

19:30
woensdag
19 september
wo 19 sep Ketel 1, Energiehuis 20:00

Inspiratiebijeenkomst in de stad – september 2018

HBO Drechtsteden

Stad & Regio

20:00
vrijdag
16 november
vr 16 nov Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 20,00

Ali B – Koorts

Veelzijdige performer

Cabaret

Ali steekt zijn thermometer in de bil van Nederland en meet de temperatuur

20:15