- Jeugd & Familie
-
zo 25 jan 2026
Nationaal Theaterweekend 2026: Myrthe van der Vuurst de Vries
WIE IS HIER DE BAAS? 6+
Een voorstelling vol muziek en humor. Over luisteren naar de ander en het kind in jezelf nooit vergeten.
Nationaal Theaterweekend 2026: Myrthe van der Vuurst de Vries
Zondag 25 januari
Een onderzoek naar grote-mensen-gedrag dat volledig uit de hand loopt
Als de zusjes Hill en Kam naar hun kamer gestuurd worden door een ongelukje, vragen ze zich zuchtend af waarom volwassenen altijd ALLES bepalen. Omdat zij nu eenmaal de baas zijn? Wat een onzin! Ze nemen een besluit: Wat die volwassenen kunnen, kunnen zij ook. Hoe moeilijk kan het zijn?
We moeten vergeten dat we kinderen zijn. Pinky promise?
Hill en Kam starten een onderzoek naar grote mensen gedrag. Ze drinken koffie, krommen hun ruggen, worden boos en zuchten er op los. Ze worden steeds beter en ontpoppen zich tot twee wereldleiders… van de slaapkamer. Maar dan rijst de vraag: Wie is hier eigenlijk de baas?!
Wie is hier de baas? is een theatraal onderzoek van Myrthe van der Vuurst de Vries en wordt gepresenteerd als leesvoorstelling. Met script in de hand en met live gezongen muziek nemen de acteurs je mee in hun proces.