
Kunstmin is op zoek naar een: Facilitair medewerker
Kunstmin zet zich in voor een samenleving waarin iedereen meedoet. Via kunst en cultuur willen we dat iedereen de kans krijgt anderen te ontmoeten, ervaringen op te doen en geïnspireerd te raken.
We programmeren, organiseren en produceren uiteenlopende programma’s vanuit twee prachtige locaties, de Schouwburg en het Energiehuis, midden in het historische centrum van Dordrecht. We zijn er trots op dat we één van de belangrijkste culturele podia in de Drechtsteden zijn. We beschikken over vier zalen en een eigen studioruimte, waar vanuit we produceren.
We willen dat ons team een afspiegeling is van alle Drechtstedenaren. Zodat we van elkaar kunnen leren en van toegevoegde waarde kunnen zijn voor de inwoners van Dordrecht en ver daarbuiten.
We zijn per direct op zoek naar jouw unieke kwaliteiten en wel in de functie van:
Facilitair medewerker (0,8 fte)
Je gaat aan de slag op twee bijzondere locaties. De klassieke en tegelijk eigentijdse Schouwburg heeft een Grote Zaal (750 plaatsen) en een Kleine Zaal (170 plaatsen) en meerdere foyers. Het industriële Energiehuis valt onder ons beheer en is ingericht als een levendige plek voor meerdere organisaties als Kunstmin, Bibelot en Stichting Cultuureducatie. En ook Grand Café Khotinsky. Zelf beschikken we in het Energiehuis over twee vlakke vloer zalen, een studio en meerdere vergaderruimtes. Je komt te werken in het team Facilitair & Techniek en samen met je collega’s ben je verantwoordelijk voor het onderhoud en het goed en veilig functioneren van onze beide gebouwen.
Wat ga je zoal doen?
- Je gaat diverse reparaties en onderhoudsklussen uitvoeren
- Je ondersteunt bij op- en afbouw van activiteiten
- Je zorgt voor een representatieve uitstraling van beide locaties
- Je keurt diverse apparatuur en materialen zodat deze voldoen aan de veiligheidseisen
- Je voert preventieve taken uit (bijv. legionella spoelen)
- Je verwerkt meldingen in het Facilitair Meldsysteem (Ultimo)
- Je ontvangt en begeleidt externe partijen die onderhoud/reparatie of schoonmaakwerkzaamheden verrichten
- Je draait mee in de piketregeling
Wie ben jij?
Als facilitair medewerker:
- Ben je proactief, flexibel en zelfstandig
- Ben je gastvrij en heb je een dienstverlenende houding
- Kan je overweg met diverse gereedschappen om allerlei werkzaamheden te kunnen uitvoeren
- Heb je basis computervaardigheden
- Ben je in het bezit van een BHV-diploma of bereid dit op korte termijn te halen
- Heb je een passie voor culturele activiteiten (dit is een pre)
- Ben je woonachtig in Dordrecht/Drechtsteden
Wat bieden wij jou?
Een zelfstandige en veelzijdige functie waarin je komt te werken in een organisatie waar veel aandacht is voor ontwikkeling en waar we streven naar samenwerken met oog voor elkaar. We bieden jou prima arbeidsvoorwaarden en pensioenregeling en een salaris conform CAO Nederlandse Podia (schaal 3). Je mag bij ons zelf ook komen genieten van een groot aantal voorstellingen en concerten.
Sollicitatie en informatie
Spreekt onze organisatie en de vacature je aan? Dan horen we heel graag van jou. Reageren kan door een motivatiebrief en cv te sturen o.v.v. Facilitair medewerker naar vacature@kunstmin.nl. De sollicitatieperiode loopt t/m 19 juni.
Voor meer informatie over deze vacature neem je contact op met Niels Stijweg, hoofd Facilitair & Techniek via niels@kunstmin.nl.
Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld.