za 28 sep za 28 sep Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 18,50

Via Berlin, Orkater & Ragazze Quartet – Lost Tango

M.m.v. tangotrio Carel Kraayenhof

Toneel

Muziektheater op de meeslepende klanken van de tango

20:15
vr 4 okt vr 4 okt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 20,50

Quirine Viersen & Enrico Pace – Beethoven, Brahms & Bach

Voorproefje op Bachfestival 2020

Klassiek

Bach levert topcelliste Quirine Viersen volop levensenergie

20:15
za 5 okt za 5 okt Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

WArd/waRD & Ann van den Broek

Blueprint on Memory

Dans

Imposante en ontroerend danstheater over het verlies van geheugen

20:15
do 10 okt do 10 okt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 21,00

De Vloer Op

Met top acteurs

Toneel

Theaterversie van de televisie hit

20:15
za 12 okt za 12 okt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 18,50

Nationale Theater – The Children

Grimmige theaterhit

Toneel

Kirkwoods internationale theaterhit over het klimaatprobleem

20:15
za 19 okt za 19 okt Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 22,50

Arjan Ederveen & Jack Wouterse

ZIN

Toneel

Absurdistische en komische voorstelling van twee rasartiesten

20:15
zo 20 okt zo 20 okt Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 20,00

Jeroen & Sandra van Veen – Canto Ostinato

Betoverende uitvoering

Klassiek

Modern-klassieke compositie voor twee vleugels

11:00
vr 25 okt vr 25 okt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 18,50

Drie Zusters

Urban Myth & Internationaal Theater Amsterdam

Toneel

Stuk over onvervuld verlangen, grote verwachtingen en uitgesteld geluk

20:15
wo 30 okt wo 30 okt Theatercafé, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

REMBRANDT

Tafel van Vijf

Toneel

Muzikale voorstelling over Nederlands beroemdste kunstenaar vol pop en folk

20:30
vr 1 nov vr 1 nov Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 22,50

Een Heilige Avond

Peter Bolhuis & Yvonne van den Hurk

Toneel

Voorstelling over de belangen van de staat versus het recht op privacy

20:15
za 2 nov za 2 nov Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

SENANG

Tg Goed Gezelschap

Toneel

Dubbelbloedduo maakt korte metten met hun Indische geschiedenis

20:30
vr 8 nov vr 8 nov Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Krisztina de Châtel & SALLY

(Im)Pulse

Dans

Dans topstukken van de grande dame van de Nederlandse minimalistische dans

20:15
za 9 nov za 9 nov Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

De Dansers

Shake Shake Shake

Dans

Muziek om te bewegen en alle ellende van je af te schudden

20:15
zo 10 nov zo 10 nov Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 20,00

Thomas Beyer & Camerata RCO, Clara Schumann ❤ Johannes Brahms

Klassiek

Ode aan een bijzondere muzikale vriendschap

11:00
do 14 nov do 14 nov Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 23,50

Ibérica de Danza

Figaro, Barbier van Sevilla. Jubileumvoorstelling

Dans

Spetterende productie met uiteenlopende Spaanse dansstijlen

20:15
wo 20 nov wo 20 nov Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 12,50

Club Gewalt – Life, oh life – a lifestyle opera

Life, oh life - a lifestyle opera (Try out)

Toneel

Jong muziektheatercollectief met een intieme en rauwe lifestyle opera

20:30
vr 22 nov vr 22 nov Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 21,00

NBE

The Unknown Chaplin - Première

Klassiek

Muzikale ode aan het filmgenie Charlie Chaplin

20:15
vr 22 nov vr 22 nov Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

Helen Kamperveen, Manoushka Zeegelaar-Breeveld, Noah Blindenburg

Decemberdagen

Toneel

De aanloop naar kerst om nog één keer samen te vieren in het ouderlijk huis

20:30
zo 24 nov zo 24 nov Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 17,50

Archduke Ensemble

Schumann & Reinecke

Klassiek

Kamermuziekspecialisten bewandelen het pad van de romantiek

11:00
do 28 nov do 28 nov Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 18,50

Hans Croiset, René van het Hof, Cas Enklaar, Elsje de Wijn

Eindspel van Samuel Beckett

Toneel

Lichtvoetige tragedie met droge opmerkingen en snelle taalspelletjes

20:15
za 30 nov za 30 nov Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 41,00

Charkov City Opera & Ballet

AIDA

Klassiek

Spektakel en ontroering in de populaire opera van Verdi

20:15
do 5 dec do 5 dec Kleine Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 15,00

Matinee: Minoux

Moeder mag niet dood

Toneel

Optimistische voorstelling over ouderdom en zo lang mogelijk leven

14:00
vr 6 dec vr 6 dec Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Backbone – Or Die Trying

Or Die Trying

Dans

Stuiterend en zinderde dansvoorstelling over veerkracht en terugknokken

20:15
vr 6 dec vr 6 dec Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

En toen schiep God Mounir

Mounir Samuel

Toneel

Tragi-komische theatervoorstelling over identiteit en hokjesgeest

20:30
zo 8 dec zo 8 dec Grote Zaal, Kunstmin 14:30 vanaf € 21,00

Toneelgroep Jan Vos & NNT

GAS

Toneel

Indringend en geestig drama over de catastrofe van de Groningse gaswinning

14:30
do 12 dec do 12 dec Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 28,50

Scapino Ballet Rotterdam – Cathedral, an evening with Arvo Pärt

Live uitvoering door Sinfonia Rotterdam

Dans, Klassiek

geïnspireerd op de muziek van de wereldberoemde componist Arvo Pärt

20:15
vr 13 dec vr 13 dec Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

Dood Paard – The Tragedy of Slaughtervaart

Toneel

Over de geschiedenis en sluiting van het Slotervaartziekenhuis

20:30
zo 15 dec zo 15 dec Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 17,50

Ardemus Saxofoon Quartet

Jewels

Klassiek

Dynamisch saxofoon kwartet speelt groot aantal klassieke lievelingen

11:00
za 21 dec za 21 dec Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

LeineRoebana

SOLAS

Dans

Zowel tedere als stevige wisselwerking tussen dans en muziek

20:15
za 4 jan za 4 jan Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 22,50

Nieuwjaarsconcert FUSE

Live

Klassiek

Aanstekelijk ensemble mixt combinaties van klassiek, jazz en minimal music

20:15
do 9 jan do 9 jan Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 21,00

Conny Janssen Danst

KIEM

Dans

Tien dansers in een moderne dansvoorstelling met urban streetstijlen

20:15
vr 17 jan vr 17 jan Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 21,00

De Tolk van Java

Benja Bruijning, Marie Louise Stheins e.a.

Toneel

Ontroerend en spannend verhaal over de trauma’s van ons koloniale verleden

20:15
za 18 jan za 18 jan Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

Orkater & Sir Duke

Guilty until proven

Toneel

Geïnspireerd op de klassieker ‘Murder on the Oriënt Express’

20:30
zo 19 jan zo 19 jan Grote Zaal, Kunstmin 14:30 vanaf € 32,00

Matinee: Ballet van Tatarstan

Sleeping Beauty

Dans, Jeugd & Familie

Groots, romantisch en indrukwekkend klassiek-romantische uitvoering

14:30
do 23 jan do 23 jan Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Hotel Modern

Ons Wereldrijk

Toneel

‘Ons Wereldrijk’ gaat over de opkomst en ondergang van ‘Ons Indië’

20:15
do 30 jan do 30 jan Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 32,00

De Verleiders Female

Susan Visser, Jelka van Houten e.a.

Toneel

Vijf actrices geven een vileine en kritische blik op brandende kwesties

20:15
za 1 feb za 1 feb Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 31,00

Hendrik Groen – Zolang er leven is

Humor, ontroering en levenslust

Toneel

Nieuwe komedie over ouder worden en alles wat daarbij komt kijken

20:15
zo 2 feb zo 2 feb Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 20,00

Camerata RCO – Mini-Beethoven

Klassiek op topniveau

Klassiek

Viering van het 250ste geboortejaar van Beethoven

11:00
za 8 feb za 8 feb Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

Yora Rienstra – UP

Gebaseerd op het boek van Myrthe van der Meer

Toneel

Het aangrijpende, humorvolle vervolg op de succesvolle bewerking van ‘PAAZ’

20:30
vr 14 feb vr 14 feb Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Eva Line de Boer & Het Zuidelijk Toneel

Rust zacht Billy

Toneel

Een ode aan onze pogingen om het ultieme afscheid vorm te geven

20:15
za 15 feb za 15 feb Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 29,50

Dominic Seldis

Music, Maestro!

Klassiek, Toneel

Engelstalig programma vol Britse humor met negenkoppig toporkest

20:15
vr 21 feb vr 21 feb Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 29,50

Isabelle Beernaert presenteert

Laat Me

Dans

Een hartstochtelijk pleidooi voor het volgen van je hart

20:15
zo 23 feb zo 23 feb Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 17,50

Camiel Boomsma & Club Classique

Schubert & Chopin

Klassiek

Een van de meest veelbelovende pianisten van deze tijd

11:00
wo 26 feb wo 26 feb Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Weg met Eddy Bellegueule

Toneelschuur Producties & Eline Arbo

Toneel

Theatrale en muzikale bewerking van succesroman: ‘Weg met Eddy Bellegue'

20:15
vr 28 feb vr 28 feb Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

BERLIN & Het Zuidelijk Toneel

True Copy

Toneel

Meestervervalser houdt meer dan twintig jaar de kunstwereld voor de gek

20:15
do 5 mrt do 5 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 21,00

Jeroen Spitzenberger & Hanne Arendzen – De liefde begraven

De liefde begraven

Toneel

Twee topacteurs spelen twee ex-geliefden in een tragikomisch liefdesverhaal

20:15
vr 6 mrt vr 6 mrt Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

TOEAC

Moving Rhythms

Klassiek

Klassiekers van Grieg, Tsaikovsky en Stravinsky op accordeon

20:15
za 7 mrt za 7 mrt Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

60 – ICK

Amos Ben-Tal

Dans

Choreograaf en componist Amos Ben-Tal legt het mysterie van tijd bloot

20:15
do 12 mrt do 12 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

PONY CAMP

Don't Worry Be Yoncé (XS)

Toneel

Leer hoe jij ook een powervrouw en superster als Beyoncé kunt worden

20:30
vr 13 mrt vr 13 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 23,50

Scapino Ballet Rotterdam – Pearl

PEARL

Dans, Klassiek

Barok komt tot leven in adembenemende dans, kostuums en muziek

20:15
vr 13 mrt vr 13 mrt Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Saskia Temmink

Doet sneeuw pijn

Toneel

Tragikomische solo naar het autobiografische boek van Carolien Spaans

20:15
za 14 mrt za 14 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 31,00

Opera2Day

Opera Melancholica

Klassiek

Een tocht langs alle regionen van de menselijke geest

20:15
za 21 mrt za 21 mrt Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

De Theatertroep

Love for Love

Toneel

Eigen bewerking van ‘Love for Love’

20:15
vr 27 mrt vr 27 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 31,00

Anne-Wil Blankers, Hans Croiset, Johanna ter Steege – Het Oog van de Storm

Toneel

Toneelstuk van het Parijse wonderkind Florian Zeller

20:15
zo 5 apr zo 5 apr Grote Zaal, Kunstmin 14:30 vanaf € 27,00

Jon van Eerd

Herrie in de keuken

Toneel

Harrie Vermeulen is terug, in de spiksplinternieuwe en absurde komedie

14:30
do 9 apr do 9 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 18,50

De Warme Winkel

Een oprechte ode aan de ironie

Toneel

Hoog tijd voor een theatrale rehabilitatie van de ironie

20:15
vr 10 apr vr 10 apr Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 22,50

Lavinia Meijer

Untitled 1

Klassiek

Een van de belangrijkste en spannendste musici van onze tijd

20:15
vr 10 apr vr 10 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 21,00

Porgy Franssen, Jacqueline Blom e.a. – Tonio

Tonio

Toneel

Naar de roman van A.F.Th. van der Heijden - Tonio

20:15
do 16 apr do 16 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 18,50

Noord Nederlands Toneel

Voorheen / Nadien

Toneel

Regisseur Guy Weizman zoemt in op het kleine en alledaagse

20:15
vr 24 apr vr 24 apr Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Wubkje Kuindersma & Anthony Fiumara

Bitcrusher

Dans

Verpixeling van de wereld, de digitale werkelijkheid neemt de analoge over

20:15
za 25 apr za 25 apr Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

Laura van Dolron

Ik kom iets doen

Toneel

Reis mee op een kwetsbare zoektocht naar de fundamenten van verslaving

20:30
zo 26 apr zo 26 apr Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 20,00

Rick Stotijn & Camerata RCO

Klassiek op topniveau

Klassiek

Rick Stotijn in barokprogramma met musici van Camerata RCO

11:00
vr 8 mei vr 8 mei Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 18,50

Orkater – FABEL

FABEL

Toneel

Epos waarin de dierenwereld een spiegel is van de menselijke maatschappij

20:15
za 9 mei za 9 mei Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

Theater Rotterdam & Davy Pieters

ETERNITY

Toneel

Een onderzoek naar de ultieme consequentie van onsterfelijkheid

20:30
zo 10 mei zo 10 mei Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 17,50

Niek Baar & Ben Kim

Grieg & Beethoven

Klassiek

Toptalenten spelen Grieg en Beethoven in een bezetting voor viool en piano

11:00