za 5 okt za 5 okt Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

WArd/waRD & Ann van den Broek

Blueprint on Memory

Dans

Imposante en ontroerend danstheater over het verlies van geheugen

20:15
za 12 okt za 12 okt Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Nicole Beutler, Magne van den Berg & Dox

Role Model

Dans

Een urban dansexplosie van verscheidenheid

20:15
za 19 okt za 19 okt Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 22,50

Arjan Ederveen & Jack Wouterse

ZIN

Toneel

Absurdistische en komische voorstelling van twee rasartiesten

20:15
zo 20 okt zo 20 okt Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 20,00

Jeroen & Sandra van Veen – Canto Ostinato

Betoverende uitvoering

Klassiek

Modern-klassieke compositie voor twee vleugels

11:00
vr 1 nov vr 1 nov Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 22,50

Een Heilige Avond

Peter Bolhuis & Yvonne van den Hurk

Toneel

Voorstelling over de belangen van de staat versus het recht op privacy

20:15
za 2 nov za 2 nov Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

SENANG

Tg Goed Gezelschap

Toneel

Dubbelbloedduo maakt korte metten met hun Indische geschiedenis

20:30
vr 8 nov vr 8 nov Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Krisztina de Châtel & SALLY

(Im)Pulse

Dans

Dans topstukken van de grande dame van de Nederlandse minimalistische dans

20:15
za 9 nov za 9 nov Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

De Dansers

Shake Shake Shake

Dans

Muziek om te bewegen en alle ellende van je af te schudden

20:15
zo 10 nov zo 10 nov Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 20,00

Thomas Beyer & Camerata RCO, Clara Schumann ❤ Johannes Brahms

Klassiek

Ode aan een bijzondere muzikale vriendschap

11:00
vr 22 nov vr 22 nov Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

Helen Kamperveen, Manoushka Zeegelaar-Breeveld, Noah Blindenburg

Decemberdagen

Toneel

De aanloop naar kerst om nog één keer samen te vieren in het ouderlijk huis

20:30
zo 24 nov zo 24 nov Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 17,50

Archduke Ensemble

Schumann & Reinecke

Klassiek

Kamermuziekspecialisten bewandelen het pad van de romantiek

11:00
do 5 dec do 5 dec Kleine Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 15,00

Matinee: Minoux

Moeder mag niet dood

Toneel

Optimistische voorstelling over ouderdom en zo lang mogelijk leven

14:00
vr 6 dec vr 6 dec Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Backbone – Or Die Trying

Or Die Trying

Dans

Stuiterend en zinderde dansvoorstelling over veerkracht en terugknokken

20:15
vr 6 dec vr 6 dec Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

En toen schiep God Mounir

Mounir Samuel

Toneel

Tragi-komische theatervoorstelling over identiteit en hokjesgeest

20:30
vr 13 dec vr 13 dec Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

Dood Paard – The Tragedy of Slaughtervaart

Toneel

Over de geschiedenis en sluiting van het Slotervaartziekenhuis

20:30
zo 15 dec zo 15 dec Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 17,50

Ardemus Saxofoon Quartet

Jewels

Klassiek

Dynamisch saxofoon kwartet speelt groot aantal klassieke lievelingen

11:00
za 21 dec za 21 dec Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

LeineRoebana

SOLAS

Dans

Zowel tedere als stevige wisselwerking tussen dans en muziek

20:15
za 4 jan za 4 jan Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 22,50

Nieuwjaarsconcert FUSE

Live

Klassiek

Aanstekelijk ensemble mixt combinaties van klassiek, jazz en minimal music

20:15
za 18 jan za 18 jan Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

Orkater & Sir Duke

Guilty until proven

Toneel

Geïnspireerd op de klassieker ‘Murder on the Oriënt Express’

20:30
do 23 jan do 23 jan Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Hotel Modern

Ons Wereldrijk

Toneel

‘Ons Wereldrijk’ gaat over de opkomst en ondergang van ‘Ons Indië’

20:15
zo 2 feb zo 2 feb Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 20,00

Camerata RCO – Mini-Beethoven

Klassiek op topniveau

Klassiek

Viering van het 250ste geboortejaar van Beethoven

11:00
za 8 feb za 8 feb Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

Yora Rienstra – UP

Gebaseerd op het boek van Myrthe van der Meer

Toneel

Het aangrijpende, humorvolle vervolg op de succesvolle bewerking van ‘PAAZ’

20:30
vr 14 feb vr 14 feb Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Eva Line de Boer & Het Zuidelijk Toneel

Rust zacht Billy

Toneel

Een ode aan onze pogingen om het ultieme afscheid vorm te geven

20:15
zo 23 feb zo 23 feb Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 17,50

Camiel Boomsma & Club Classique

Schubert & Chopin

Klassiek

Een van de meest veelbelovende pianisten van deze tijd

11:00
wo 26 feb wo 26 feb Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Weg met Eddy Bellegueule

Toneelschuur Producties & Eline Arbo

Toneel

Theatrale en muzikale bewerking van succesroman: ‘Weg met Eddy Bellegue'

20:15
vr 28 feb vr 28 feb Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

BERLIN & Het Zuidelijk Toneel

True Copy

Toneel

Meestervervalser houdt meer dan twintig jaar de kunstwereld voor de gek

20:15
vr 6 mrt vr 6 mrt Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

TOEAC

Moving Rhythms

Klassiek

Klassiekers van Grieg, Tsaikovsky en Stravinsky op accordeon

20:15
za 7 mrt za 7 mrt Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

60 – ICK

Amos Ben-Tal

Dans

Choreograaf en componist Amos Ben-Tal legt het mysterie van tijd bloot

20:15
do 12 mrt do 12 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

PONY CAMP

Don't Worry Be Yoncé (XS)

Toneel

Leer hoe jij ook een powervrouw en superster als Beyoncé kunt worden

20:30
vr 13 mrt vr 13 mrt Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Saskia Temmink

Doet sneeuw pijn

Toneel

Tragikomische solo naar het autobiografische boek van Carolien Spaans

20:15
za 21 mrt za 21 mrt Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

De Theatertroep

Love for Love

Toneel

Eigen bewerking van ‘Love for Love’

20:15
vr 10 apr vr 10 apr Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 22,50

Lavinia Meijer

Untitled 1

Klassiek

Een van de belangrijkste en spannendste musici van onze tijd

20:15
vr 24 apr vr 24 apr Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Wubkje Kuindersma & Anthony Fiumara

Bitcrusher

Dans

Verpixeling van de wereld, de digitale werkelijkheid neemt de analoge over

20:15
za 25 apr za 25 apr Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

Laura van Dolron

Ik kom iets doen

Toneel

Reis mee op een kwetsbare zoektocht naar de fundamenten van verslaving

20:30
zo 26 apr zo 26 apr Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 20,00

Rick Stotijn & Camerata RCO

Klassiek op topniveau

Klassiek

Rick Stotijn in barokprogramma met musici van Camerata RCO

11:00
za 9 mei za 9 mei Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,00

Theater Rotterdam & Davy Pieters

ETERNITY

Toneel

Een onderzoek naar de ultieme consequentie van onsterfelijkheid

20:30
zo 10 mei zo 10 mei Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 17,50

Niek Baar & Ben Kim

Grieg & Beethoven

Klassiek

Toptalenten spelen Grieg en Beethoven in een bezetting voor viool en piano

11:00