Programma & Kaarten

donderdag
18 januari
do 18 jan Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 33,50

De Verleiders – Stem Kwijt

Scherpe komedie over democratie

Toneel

De Verleiders onderzoeken op hun vertrouwde wijze hoe we verder moeten

20:15
vrijdag
19 januari
vr 19 jan Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,50

Boost Producties – Vita

Sterk samenspel tussen acrobaten

Toneel

Acrobaten tarten de zwaartekracht met fysieke kracht

20:30
zaterdag
20 januari
za 20 jan Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,50

Het Volk – De God van de Slachting

Naar boek van Yasmina Reza

Toneel

Het Volk oudste én kleinste professionele toneelgezelschap van Nederland

20:30
zaterdag
27 januari
za 27 jan Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 7,50

Theatergroep Bambie – Bambie is back!

Met live muziek van de Eef van Breen Group

Toneel

Beeldend, poëtisch en geestig theater over ongrijpbare dingen in het leven

20:30
donderdag
1 februari
do 1 feb Kleine Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 15,50

Matinee: Laura van Dolron – Liefhebben

Troostrijke warme voorstelling

Toneel

Wat is écht liefhebben?

14:00
donderdag
1 februari
do 1 feb Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 28,50

Hendrik Groen – Pogingen iets van het leven te maken – Beau Schneider, Plien van Bennekom e.a.

Levenslustige komedie

Toneel

Leef mee met de ups en downs in een verzorgingshuis

20:15
zaterdag
3 februari
za 3 feb Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 25,00

Jon van Eerd – Harrie en Eva

Een doldwaze komedie

Toneel

In het rustgevende paradijs, maakt Harrie er een chaos van

20:15
donderdag
8 februari
do 8 feb Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 18,50

Jakop Ahlbom – Innenschau

Surrealistische thriller

Toneel

Mix van dans, theater, illusionisme en special effects

20:15
vrijdag
9 februari
vr 9 feb Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 25,50

Anne Wil Blankers – Wat ik moest verzwijgen

Waargebeurd verhaal

Toneel

Aangrijpend verhaal van de Joodse onderduikster Jet

20:15
vrijdag
23 februari
vr 23 feb Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,50

Orkater – Woiski vs. Woiski

Muzikale battle

Toneel

Verhaal over identiteit, waarin kleur alles bepalend lijkt te zijn

20:30
zaterdag
24 februari
za 24 feb Kleine Zaal, Kunstmin 15:30 vanaf € 15,00

Moederskind – Theaterstichting Honingvos

Kind zorgt voor haar moeder

Toneel

Als je als kind moet zorgen voor je ouder die psychische problemen heeft

15:30
zondag
25 februari
zo 25 feb Kleine Zaal, Kunstmin 15:30 vanaf € 15,00

Moederskind – Theaterstichting Honingvos

Kind zorgt voor haar moeder

Toneel

Als je als kind moet zorgen voor je ouder die psychische problemen heeft

15:30
donderdag
1 maart
do 1 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 14:00 vanaf € 15,50

Matinee: Coco Chanel – Ulrike Quade

Mode-ontwerpster en stijlicoon

Toneel

Tijdloos icoon wordt op speelse en poëtische wijze tot leven gewekt

14:00
vrijdag
9 maart
vr 9 mrt Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 20,00

Othello – Het Nationale Theater

Shakespeare drama

Toneel

Hoe gaat een witte samenleving om met het succes van een zwarte man?

20:30
zaterdag
17 maart
za 17 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,50

Romeo en Julia – Toneelgroep Oostpool

Brutale bewerking van klassieker

Toneel

Twee jonge mensen die met liefde de wereld kunnen veranderen

20:30
donderdag
22 maart
do 22 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 15,50

Theater Utrecht – Platonov

Misverstanden en liefde

Toneel

Vier vrouwen dingen naar de liefde van de dorpsonderwijzer Misja Platonov

20:15
zaterdag
31 maart
za 31 mrt Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,50

Steef de Jong – Orfeo, een drama van karton

Verbluffende one-man opera versie

Toneel

Over de liefde, de dood en de kracht van muziek

20:30
zaterdag
7 april
za 7 apr Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,50

Niemandsland – Bellevue en Eva Jansen Manenschijn

Van toneelschrijver Eva Jansen Manenschijn

Toneel

Filmische voorstelling over waar we ons thuisvoelen

20:30
dinsdag
10 april
di 10 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 25,50

Pierre Bokma, Guy Clemens e.a. – Aquarium

Inktzwarte Komedie

Toneel

Mysterieuze buren en een partner met een groot geheim

20:15
vrijdag
13 april
vr 13 apr Machine 3, Energiehuis 22:00 vanaf € 15,00

Stephanie Louwrier – De revolutie van een mislukking

Een ode aan de alledaagse waanzin

Toneel

Een mix van theater, performance, muziek en stand-up

22:00
zaterdag
14 april
za 14 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 19,00

Ma – Eric Corton

Gebaseerd op het boek van Hugo Borst

Toneel

Dilemma's, angsten én moederliefde vertolkt door Eric Corton

20:15
donderdag
26 april
do 26 apr Kleine Zaal, Kunstmin 20:30 vanaf € 15,50

Suze Milius / Het Zuidelijk Toneel – TALKSHOW

Regisseur Suze Milius bouwt een grote talkshow-studio na

Toneel

Onderzoek naar dit symbool van het televisie tijdperk

20:30
zaterdag
28 april
za 28 apr Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 15,50

NNT, Club Guy en Roni, Asko|Schonberg – Salam

Het verhaal van Abraham, gespeeld door Jack Wouterse

Toneel

Menselijke verhalen over liefde, spijt, jaloezie en pijn

20:15
vrijdag
11 mei
vr 11 mei Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 26,00

Vele hemels boven de zevende – Henriëtte Tol, Peter Bolhuis e.a.

Fascinerend familiedrama

Toneel

Gebaseerd op Vele hemels boven de zevende van Grie

20:15