Programma & Kaarten

zaterdag
21 oktober
za 21 okt Ketel 1, Energiehuis 20:15 vanaf € 18,00

Muziektheater Hollands Diep – Julia & Romeo

De liefde van hun leven

Klassiek

Het liefdesdrama van Shakespeare gezongen en verbeeld door de jonge Julia

20:15
zaterdag
28 oktober
za 28 okt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 26,00

Opera Gala

Hoofdrol voor de opera aria

Klassiek

Een wervelend opera gala met opera solisten uit Wales

20:15
vrijdag
17 november
vr 17 nov Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 39,50

Charkov Staats Opera Theater – La Traviata

Hoera, opera in Kunstmin

Klassiek

Opera klassieker over liefde, lust en eeuwigheid

20:15
zaterdag
18 november
za 18 nov Ketel 1, Energiehuis 20:15 vanaf € 18,00

De Bezetting Speelt – Schilderijententoonstelling

Verfrissend Rotterdams ensemble

Klassiek

Vijf blazers en vijf strijkers spelen bewerkingen van bekende composities

20:15
vrijdag
1 december
vr 1 dec Machine 3, Energiehuis 20:15 vanaf € 17,50

Nora Fischer, Ragazze Quartet e.v.a – The Secret Diary of Nora Plain

Theaterpersonality Fischer kan alles

Klassiek

Hartverscheurend verhaal op grensvlak van pop, jazz & klassiek

20:15
zondag
10 december
zo 10 dec Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 15,00

Camerata RCO – Concert op zondagochtend

Quatuor pour la fin du temps

Klassiek

Fantastisch begin van de zondag met musici van het Concertgebouworkest

11:00
zondag
7 jan 18
zo 7 jan 18 Ketel 1, Energiehuis 14:00 vanaf € 15,00

Vera Lansink e.a. – High Tea Lowbrow

Muziek uit de tijd van de Engelse Queen Victoria

Klassiek

Genieten van muziek uit de Engels Victoriaanse en Music Hall traditie

14:00
vrijdag
26 jan 18
vr 26 jan 18 Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 22,50

Nederlands Blazers Ensemble & Duda Paiva – Fairy Queen

Purcell en theater gecombineerd

Klassiek

Purcell live gespeeld in een betoverende bewerking

20:30
zondag
4 feb 18
zo 4 feb 18 Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 15,00

Camerata RCO – Concert op zondagochtend

Mozart & Britten

Klassiek

Fantastisch begin van de zondag met musici van het Concertgebouworkest

11:00
zaterdag
10 feb 18
za 10 feb 18 Ketel 1, Energiehuis 20:15 vanaf € 20,00

Die Schöne Magelone

Avontuurlijke romance

Klassiek

Toptrio vertolkt avontuurlijke romance

20:15
zaterdag
17 feb 18
za 17 feb 18 Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 22,50

Fuse Strijkersensemble

Wervelend concert

Klassiek

Een geweldig concert waarbij alle muzikale genres door elkaar lopen

20:30
zondag
11 mrt 18
zo 11 mrt 18 Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 15,00

Camerata RCO – Concert op zondagochtend

Dvorak & Janacek

Klassiek

Fantastisch begin van de zondag met musici van het Concertgebouworkest

11:00
vrijdag
23 mrt 18
vr 23 mrt 18 Ketel 1, Energiehuis 20:15 vanaf € 15,00

Dudok Kwartet

Mozart, Ligeti & Beethoven

Klassiek

Nederlands, internationeel geprezen strijkkwartet

20:15
zondag
8 apr 18
zo 8 apr 18 Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 15,00

Camerata RCO – Concert op zondagochtend

Mozart & Brahms

Klassiek

Fantastisch begin van de zondag met musici van het Concertgebouworkest

11:00
vrijdag
13 apr 18
vr 13 apr 18 Ketel 1, Energiehuis 20:15 vanaf € 22,50

Hannes Minnaar

Groot pianotalent speelt Schubert, Zuidam en Ravel

Klassiek

Winnaar van de Nederlandse Muziekprijs 2016

20:15
zaterdag
12 mei 18
za 12 mei 18 Ketel 1, Energiehuis 20:15 vanaf € 18,00

Storioni Trio

Fauré & Arensky

Klassiek

Vermaard trio speelt in een bezetting van viool, cello en piano

20:15