Programma & Kaarten

zo 21 okt zo 21 okt Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 17,50

Zondagochtendconcert: Cora Burggraaf, Hans Eijsackers – Sing Bernstein Sing!

Leonard Bernstein 100 jaar

Klassiek

Sprankelende muziek van Bernstein, Copland, Barber en Weill

11:00
vr 2 nov vr 2 nov Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 15,00

Slagwerkkwartet Alumni Amsterdam – Cage, Reich, Glass: 75 jaar Amerikaans slagwerk

Krachtig slagwerkfeest

Klassiek

Vier toptalenten spelen Amerikaanse slagwerkmuziek

20:30
zo 18 nov zo 18 nov Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 17,50

Zondagochtendconcert: Camerata Trajectina – Muziek voor Rembrandt

Vooruitblik naar het Rembrandtjaar 2019

Klassiek

Originele muziek uit de Gouden Eeuw geïnspireerd door Rembrandt

11:00
do 22 nov do 22 nov Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 22,50

Cello Octet – Infinity

Reich, Harrison en Adams

Klassiek

Innovatieve toverij met tijd en ritme van onder meer componist Steve

20:30
vr 23 nov vr 23 nov Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 40,00

Charkov City Opera & Ballet- De Parelvissers

Lust voor oog en oor

Klassiek

Bizets meesterwerk over twee mannen die verliefd zijn op dezelfde vrouw

20:15
vr 4 jan vr 4 jan Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 21,00

Nieuwjaarsconcert: Nederlands Blazers Ensemble

Gran Partita van Mozart

Klassiek

Luid het nieuwe jaar in met deze prachtige serenade van Mozart

20:15
zo 13 jan zo 13 jan Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 17,50

Zondagochtendconcert: Camerata RCO – In de Gouden Eeuw

Muziek van Sweelinck e.a.

Klassiek

Inspirerende kamermuziek uit de Gouden Eeuw

11:00
zo 10 feb zo 10 feb Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 17,50

Zondagochtendconcert: Rembrandts oren – Lideweij van der Voort & Fred Jacobs

Barokviool en theorbe

Klassiek

Composities uit de tijd van Rembrandt

11:00
za 2 mrt za 2 mrt Grote Zaal, Kunstmin 20:15 vanaf € 29,50

Opera2Day Vivaldi – Dangerous Liaisons

Naar Les Liaisons Dangereuses

Klassiek

Barokopera op muziek van Vivaldi door veelgeprezen nieuw operagezelschap

20:15
za 16 mrt za 16 mrt Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 17,50

Arosa Trio – Bach & Mendelssohn

Prachtig samenspel

Klassiek

Kamermuziek voor viool, cello en piano

20:30
zo 31 mrt zo 31 mrt Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 17,50

Zondagochtendconcert: Vincent van Amsterdam – Bachs Goldberg Variaties op accordeon

Iconisch muzikaalwerk

Klassiek

Bachs geliefde Goldberg Variations prachtig vertolkt op accordeon

11:00
zo 7 apr zo 7 apr Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 20,00

Zondagochtendconcert: Camiel Boomsma – Filmmuziek The Pianist

Toptalent met fluwelen vingers

Klassiek

Boomsma vertolkt prachtig werk van Chopin

11:00
vr 26 apr vr 26 apr Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 20,00

Nederlandse Bachvereniging speelt Bach

Muziek van J.S. Bach

Klassiek

Kleine bezetting van de Bachvereniging speelt werk uit de Gouden Eeuw

20:30
vr 3 mei vr 3 mei Machine 3, Energiehuis 20:30 vanaf € 20,00

Villiers Quartet – Filmmuziek From Russia with Love

Borodin, Tsaikovski & Shostakovitsj

Klassiek

Muziek van Russische componisten die gebruikt zijn in filmsoundtracks

20:30
zo 19 mei zo 19 mei Machine 3, Energiehuis 11:00 vanaf € 17,50

Zondagochtendconcert: Camerata RCO – Filmmuziek Schindler’s List

Ontroerende filmmuziek

Klassiek

Speciaal filmmuziekprogramma met o.a. het thema uit Schindler’s List

11:00